Vracím se k blogování

 |  O blogu  |  1 004x
_

Zdravím všechny stávající, nové i náhodné čtenáře.
Rád bych se opět k psaní vrátil, takže tímto oficiálně oznamuji, že jsem se rozhodl oprášit svůj blog a pokračovat dál. Je tomu již 4 roky od posledního seriózního článku, což je opravdu dlouho. Nedělám si tedy iluze, že by mi nějací pravidelní čtenáři zůstali.

Vždy jsem psal hlavně pro radost, takže doufám, že si můj blog nějaké publikum opět najde. Tímto také odvolávám zrušení komentářů a do začátku prozradím, jakými články plánuji začít. Témata blogu zůstanou stejná, i když možná v rubrice recenzí mohou seriály mírně převážit nad filmy. Návody k webovým technologiím budou opět přibývat, což také myslím, že bude vhodné téma pro začátek.

Jako první bych rád rozšířil svůj původní článek "CSS hacky pro nejpoužívanější prohlížeče". Bude následovat trochu z JavaScriptu a možná i nějaké PHP: nejdřív se ale musím sám zorientovat v jaké fázi můj seriál o databázové třídě skončil a zvážit, jak to pořešit s dalšími díly.

Také mohu slíbit úplně nové rubriky, ale zde už se musíte nechat překvapit. Těším se ohlasy kladné i kritické, vlastně na vše s blogováním spojené.

Mike

Facebook Twitter Google+

Komentáře k článku "Vracím se k blogování"

Gravatar
Petr Loukota 28. 6 2014, 12:46
1/2 Sobota 28. Června 2014, 12:46  |  Firefox, Windows 8.1

Super. Tak tě po delší době zdravím na české blogerské scéně a přeji ti hodně nápadů a ať nadšení vydrží. :)

Gravatar
Mike 30. 6 2014, 16:55
2/2 Pondělí 30. Června 2014, 16:55  |  Opera, Windows 8.1

@: ahoj Petře, díky! :-)

chtěl jsem se zeptat : k blogování neodmyslitelně patří i čtení jiných blogů. jenže všichni, na které jsem si vzpomněl už toho dávno nechali... ty snad jako jediný ještě píšeš. neměl bys nějaké tipy za dobré počtení? dík

Přidat komentářNevím, kolik to je
Parak simati, Muballit mitte, Nergal allatu mellamu mesaru, La tapallah Annuaki, Kettu Puluthu qillatua