Ahoj. Tak se opět hlásím do služby. Živ a zdráv, i když unaven a vyčerpán. Podzim se blíží mílovými kroky, pomalu ho začínám cítit všude okolo sebe, a tak se zase vracím k psaní. K psaní o věcech budoucích i dávno minulých, budu znovu psát o všem, co mne zajímá a co by mohlo zajímat i Vás. 

Články na tematiku odbornou nejspíš omezím, i když mám na pořadníku krátké povídání o generování stromu z databáze, většinu článků ale čekejte spíš na tematiku více či méně osobní. Snad budou přibývat také recenze a zhodnocení filmů, přecijen je to poslední dobou můj jediný odpočinek.

Chvíli také potrvá, než vypiluji svůj sloh na nějakou alespoň minimální úroveň, proto se mnou prosím mějte trpělivost po pár dalších článků. Nečekejte ale žádná moudra do života, protože co s naučíte sami Vám už nikdo nevezme.

Každopádně chci všem těm z Vás, kteří můj blog poctili svou návštěvou i během mého krátkého odmlčení poděkovat, že jste na mě nezapomněli a nenechali můj deníček na pospas všem těm šelmám v divočině okolo.

Zatím se rozloučím, neodcházejte však, já se vrátím a se mnou krátká či dlouhá povídání o generování věcí možných i nemožných z databáze či souborů, postřehy, zážitky, zkušenosti.

Zatím ahoj.