Minulý týden jsem provedl již dlouho plánovanou změnu redakčního systému. Zbytečně složitý a funkcemi nabitý Wordpress byl nahrazen za vlastní redakční systém, který bude od nynějška pohánět můj weblog. Napsal jsem si ho přímo na míru, takže neobsahuje žádné zbytečné funkce, o jejichž odstranění jsem se v případě zdrojových kódu  WP snažil. 

Adresy článků i archívů zůstaly stejné, změnily se pouze adresy kategorií a obou RSS feed. RSS Článků nyní najdete pod url mike.webzdarma.cz/rss/, RSS komentářů pod adresou mike.webzdarma.cz/rss-komentaru/ a RSS komentářů k jednotlivým článkům pod klíčem mike.webzdarma.cz/rss-komentaru/nazev-clanku/. U kategorií jen drobná změna, a to z mike.webzdarma.cz/category/jmeno-kategorie/ na mike.webzdarma.cz/kategorie/jmeno-kategorie/ .

I když jsem se všechny funkce systému snažil otestovat, je možné, že Vám skripty někde zahlásí chybu, jelikož php chybová hlášení mám stále nastavená na nejvyšší stupeň. V takovém případě ocením, pokud mě o chybě informujete buď formou komentáře, či e-mailu v případě chyby v odesílání komentářů. Doufám, že bude běh systému bezchybný, a díky znatelnému zrychlení oproti WP vám čtenářům zpříjemní čtení mého blogu.