Hned dva atraktivní koncerty krátce po sobě: takto krásně nám začne letošní podzim. Že by se Cradle of Filth rozhodli zavítat do Brna, o tom se mi ani nezdálo. Mám sto chutí se tu rozplývat nadšením ještě tak 2 další odstavce, ale raději se podělím o klíčová fakta.

Cradle of Filth 13. 11. 2015 Brno, Fléda. Druhou kapelou jsou pak finští Children of Bodom, kteří zahrají 27. 10. 2015 taktéž na Flédě. No konečně kvalitní metal, za kterým nemusím jezdit přes půl republiky a brát si na to volno. Více informací s odkazy na vstupenky a stránku FB události najdete uvnitř článku.

Children of Bodom: 27. 10. 2015 Brno, Fléda

Další kapelou, která Children of Bodom doprovodí, by měli být britští heavy-metaloví Sylosis. Cena: 715 Kč. (A je to úterý, jistě to teď hledáte.)

Událost na Facebooku
Událost na Ticketportalu
Vstupenky na Ticketportalu

Cradle of Filth 13. 11. 2015 Brno, Fléda

Další zúčastněné kapely budou Ne Obliviscaris a čeští Tisíc Let Od Ráje. No hlavně prostě Cradle of Filth, ve které navíc aktuálně hrají dva Češi (a také Brňáci). Možná i tento fakt přispěl k tomu, že se na ně můžeme v listopadu těšit. Tento koncert je v pátek, za 645 peněz.

Událost na Facebooku
Událost na Ticketportalu
Vstupenky na Ticketportalu

Manowar, 15. 1. 2015 Brno, Rondo

Ano, tady už mi datum do podzimu letošního roku trochu nezapadá, ale to přece není důležité. Začátkem příštího roku totiž v Brně zahrají i Manowar, jediná kapela hrající true metal. A pak ještě v Praze. A před tím v Ostravě. A mezi tím v Bratislavě. Takže komu nevyjde jeden koncert, nemusí zoufat, jeden z těch dnů to prostě vyjít musí: www.manowar.com/tour/. Ceny jsou všude víceméně stejné, 990 do kotle a 790 na postranní tribuny.

Událost na Ticketportalu
Vstupenky na Ticketportalu

Metal!!!