Pokud jste častějšími návštěvníky mého blogu, jistě jste si všimli dnešní změny designu. Starý, do podzimních barev laděný vzhled byl už trochu okoukaný a sám si žádal po změně. Pro nový kabát jsem proto zvolil barvy trochu veselejší, aby alespoň trochu zpříjemnily dojmy z článků plných šílených bloků PHP kódu a roztodivných přepisů url. Inspiraci nezapřu, to nepopírám. Ale přecijen jsem kodér, jsem programátor, také bloger, jenom ne grafik.

O šablonu se nejedná, i když pravé menu z mé hlavy není, i s kombinací zvolených barev mi pomohly galerie free CSS templatů. Patička to snad zachrání, stejně tak, jako logo s nímž mi pomáhal  djchilli (za což má mé díky) celkový dojem trochu napraví.

A tak se na Vás, své čtenáře pravidelné i náhodné obracím s prosbou. Hlaviček bylo vytvořeno asi 10, z čehož jsem vybral 5, jednu z nich jako provizorní - tu, kterou vidíte. Volba byla těžká a tak bych poprosil Vás, abyste mi pomohli vybrat to správné záhlaví:

Dále bych se rád omluvil za zpomalení načítání stránek. Nasadil jsem vlastní template engine i s parserem, jemuž chvíli trvá, než přeloží všechny šablonové soubory do PHP. Čím dál tím vážněji ale začínám uvažovat o realizaci koupě domény a přechodu na jeden placených z hostingů Profitux, Savanna nebo Web4ce, což by mělo problémy s pomalým načítáním stránek jednou pro vždy vyřešit.

Těším se na vaše komentáře,
Mike (po dlouhé době opět naživu)