Zdravím všechny stávající, nové i náhodné čtenáře. Rád bych se opět k psaní vrátil, takže tímto oficiálně oznamuji, že jsem se rozhodl oprášit svůj blog a pokračovat dál. Je tomu již 4 roky od posledního seriózního článku, což je opravdu dlouho. Nedělám si tedy iluze, že by mi nějací pravidelní čtenáři zůstali.

Vždy jsem psal hlavně pro radost, takže doufám, že si můj blog nějaké publikum opět najde. Tímto také odvolávám zrušení komentářů a do začátku prozradím, jakými články plánuji začít. Témata blogu zůstanou stejná, i když možná v rubrice recenzí mohou seriály mírně převážit nad filmy. Návody k webovým technologiím budou opět přibývat, což také myslím, že bude vhodné téma pro začátek.

Jako první bych rád rozšířil svůj původní článek "CSS hacky pro nejpoužívanější prohlížeče". Bude následovat trochu z JavaScriptu a možná i nějaké PHP: nejdřív se ale musím sám zorientovat v jaké fázi můj seriál o databázové třídě skončil a zvážit, jak to pořešit s dalšími díly.

Také mohu slíbit úplně nové rubriky, ale zde už se musíte nechat překvapit. Těším se ohlasy kladné i kritické, vlastně na vše s blogováním spojené.