Je čas udělat Wordpressu pápá

 |  O blogu  |  4 958x
Je čas udělat Wordpressu pápá

Minulý týden jsem provedl již dlouho plánovanou změnu redakčního systému. Zbytečně složitý a funkcemi nabitý Wordpress byl nahrazen za vlastní redakční systém, který bude od nynějška pohánět můj weblog. Napsal jsem si ho přímo na míru, takže neobsahuje žádné zbytečné funkce, o jejichž odstranění jsem se v případě zdrojových kódu  WP snažil.

Adresy článků i archívů zůstaly stejné, změnily se pouze adresy kategorií a obou RSS feed. RSS Článků nyní najdete pod url mike.webzdarma.cz/rss/, RSS komentářů pod adresou mike.webzdarma.cz/rss-komentaru/ a RSS komentářů k jednotlivým článkům pod klíčem mike.webzdarma.cz/rss-komentaru/nazev-clanku/. U kategorií jen drobná změna, a to z mike.webzdarma.cz/category/jmeno-kategorie/ na mike.webzdarma.cz/kategorie/jmeno-kategorie/ .

I když jsem se všechny funkce systému snažil otestovat, je možné, že Vám skripty někde zahlásí chybu, jelikož php chybová hlášení mám stále nastavená na nejvyšší stupeň. V takovém případě ocením, pokud mě o chybě informujete buď formou komentáře, či e-mailu v případě chyby v odesílání komentářů. Doufám, že bude běh systému bezchybný, a díky znatelnému zrychlení oproti WP vám čtenářům zpříjemní čtení mého blogu.

Facebook Twitter Google+

Komentáře k článku "Je čas udělat Wordpressu pápá"

Gravatar
CreeWay 17. 11 2007, 17:48
1/2 Sobota 17. Listopadu 2007, 17:48  |  Firefox, Windows XP

Zveřejníš tvůj Rs někdy ? - zatim mi to je jedno píšu svůj%1

Gravatar
Mike 17. 11 2007, 17:51
2/2 Sobota 17. Listopadu 2007, 17:51  |  Opera, Windows XP

[1] CreeWay: no, předpokládám, že asi ne... plánuju akorát seriál pár článků, kde popíšu některé funkce, které by se mohly hodit i jiným (první už byl Formuláře v PHP) ale systém jako celek pravděpodobně open-source nebude.

Tento článek není možné komentovat.

Pro zaslání Vašeho vzkazu použijte Návštěvní knihu.

Parak simati, Muballit mitte, Nergal allatu mellamu mesaru, La tapallah Annuaki, Kettu Puluthu qillatua