Letos otevírám desátý rok blogování a musím sám sebe pochválit: zvládl jsem to bez reklam. Když jsem začínal a psal si s lidmi podobného zaměření, téměř všichni neustále řešili, jak efektivně využít Google AdsenseAdwords pro generování alespoň minimálního zisku z vlastních stránek. 

Já velice rychle pochopil, že návratnost z reklamy je minimální a jejich násilné cpaní na každou stránku nadělá víc škody, než užitku. A tak jsem sám sobě slíbil, že svým čtenářům budu vždy nabízet ničím nerušený zážitek. Píšu přece pro radost. A koníčky nejsou od toho, aby na nich člověk vydělával. Od toho chodím do práce. Svému slibu jsem dodržel a na mém webu nikdy žádná reklama nebyla. Tedy nepočítám banner od webzdarma.cz, který byl povinný, když jsem ještě využíval služeb hostingu zdarma.

Budu rád, když můj web podpoříte

Tento článek samozřejmě nevznikl jen proto, abych ukázal, že to jde i bez reklam... Za dobu existence svých stránek jsem pomohl spoustě z vás, převážně těch méně zkušených. A budu rád za každý pozitivní ohlas a dobré gesto.

 

Jak mne tedy můžete podpořit? Velice snadno. Pokud máte vlastní web, vložte na něj zpětný odkaz.

<a href="https://mike.treba.cz/" target="_blank">Mikův Weblog</a>

Pokud vlastní stránky nemáte, dejte like mému Facebook profilu a doporučte ho známým.

 

Nebo obojí. Napište komentář pod článek, který jste zrovna dočetli. Sdílejte ho na Facu.  A nezapomeňte jíst párky v rohlíku, já je mám moc rád!