Téměř na žádné. Nejen kvůli stále trvající apokalypse, ale hlavně skrz tragicky sestupnou tendenci většiny titulů, toho dnes nemám příliš k doporučení. Ale nebojte, pár tipů se nakonec najde. I tak nejspíš uzavřu své každoroční povídání o nových řadách starých seriálů a na nějakou rekapitulaci se podívám až koncem roku.

Zajímavých titulů vyšla spousta, ať už nové či ne, ale klasická podzimní sezóna je tak nějak minulostí. Dnes si každý vydává nové řady, jak se zrovna hodí. Ještě naposledy se vrátím k seriálům, o kterých jsem psal i loni, ale jen v rychlosti. A možná bude i něco nového. 

Odloženo

discovery-2.jpg

24. řada South Parku ještě nemá ani konkrétní datum, ale mně už je to tak nějak jedno. Svět se v zadnici obrací, a namísto pořádně vulgární satiry se tvůrci podřizují aktuálním trendům. Přesný opak toho, co člověk od South Parku očekává. 

American Horror Story má letos pauzu. Škoda. Některé řady byly sice slabší, ale i tak se rád podívám na každý byť nadprůměrný hororový seriál. Nebo si najdu něco jiného s Emmou Roberts

Stranger Things by měly dále pokračovat příští rok. (Asi proto, že kočka teď točila Enolu Holmes). Ale otázka zní... Chceme to?

Ani Času čarodějnic se letos nejspíš nedočkáme, i když loňská pauza říká, že už by to fakt mohli dokončit. Jedna z mála věcí, na kterou jsem opravdu zvědavý. 

Loni vynecháno

doctor-who.jpg

V loňském souhrnu mi chyběl můj kdysi nejoblíbenější sci-fi seriál, kterým nic jiného, než Doctor Who. Ale to bylo ještě za dob Tennanta a Smithe... Poslední hlavní hrdinka svou nijakostí bohužel nedokázala vyvážit otřesné scénáře, a tak teď nevím, jestli chci Doktora ještě doporučit. Co ale vím, je, že jsem hodně zaspal, protože nová řada je venku už od ledna

Stejně tak jsem zaspal v případě Červeného Trpaslíka, který měl mít premiéru až teďka na podzim. Nové epizody jsme ale dostali už v dubnu. Resty jsem dohnal, a můžu říct, že nová řada je perfektní. I když IMDB uvádí jediný díl, toho dílu je hodina a půl. A nudit se určitě nebudete. (Kočičí příběh nikdy nezklame.)

Pokračuje

mando.jpg

U Walking Dead jsem zaznamenal něco o závěrečné sezóně. Že už bylo na čase. Ale protože jsem nedokoukal ani tu poslední, nemám potřebu zjišťovat, jak bude příběh uzavřen. Nedoporučuji ani vám. 

Supernatural je stále aktuální, tvůrci nám dávkují závěrečnou řadu po troškách. Celé to začne zase v říjnu. 

I když osobně se asi nejvíc těším na druhou řadu Mandaloriana a Witchera, ovšem ten se nám do letoška asi nevejde. Nicméně Mandalorian má na IMDB uveden konec října, tak snad to vyjde. A na co jsem zvědavý ještě víc, je druhá řada The Haunting, která bude venku každou chvíli. 

A dál?

umbrella.jpg

The Boys! Konečně! Pokud jste neviděli, musíte napravit. Týpci mi sice v loňském přehledu chyběli, ale už jsem se o nich stihl zmínit v jednom z minulých přehledů. Nicméně souhrn letošních novinek mám připravený v dalších článcích, a tak si závěrem dáme už jen jednu malou ochutnávku. 

A tou je druhá řada Umbrella Academy, i když to rozhodně žádný podzimní seriál není. Netflix ji vypustil začátkem června. Tady musím říct, že je naprosto úžasná; když v úvodním díle hlavní postavy pohlédnou na oblohu, kterou brázdí atomovky, jen suše zahlásí: "Co jsme udělali tentokrát?"