Třetí plnohodnotný článek o tom samém úplně publikovat nechci, ale přesto je tu spousta informací, o které bych se rád podělil. Většina avizovaných seriálů má teď vánoční pauzu a na jejich pokračování se můžeme těšit příští rok. 

Termíny jsou opět různé, od začátku ledna až po půlku února. A jiné stihly odvysílat celou řadu a další díly jsou v nedohlednu. Jak to tedy celé bude? Jak uplynulé epizody hodnotím? Čtěte dále v mikročlánku, dnes výjimečně delším.

Doctor Who: 25. 12. 2015

Na první svátek vánoční se můžeme těšit na každoroční speciál, ovšem další řada je zatím v nedohlednu. A protože naposledy to byla řada sedmá, co běžela v první půlce roku, trochu se bojím, že dalších dílů se dočkáme opět až v září. No doufejme, že ne... Alespoň jméno Doktorovy nové kamarádky bychom se mohli dozvědět dřív.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

American Horror Story: Hotel: 6. 1. 2016

Tady nás čekají ještě tři další díly. Jedna dějová linie už byla vlastně uzavřena, takže konec série se pravděpodobně bude točit jenom kolem Hraběnky. Nebo ne? Z Freak Show víme, že většina hlavních může skončit velice špatně, a tak bych očekával podobný konec i tady. Jak tomu ale dojde, to už se musíme nechat překvapit.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

Big Bang Theory: 7. 1. 2016

V lednu doběhnou poslední 3 oznámené díly řady, pak opět předpokládám pauzu. Nebo ne? Řada osmá totiž běžela až do května a měla přes 20 dílů, takže ta aktuální by na tom klidně mohla být stejně.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

Supernatural: 20. 1. 2016

Opět tři díly do konce. Z lovců duchů se stal docela populární seriál (všechny ty obrázky s Deanem, kterých je plný Facebook) a já se ani nedivím, poslední řade je solidně našlápnutá. Pravá podstata Temnoty už byla odhalena (je to něčí sestra), tak teď už jenom zbývá zjistit, jak to s ní dopadne.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

Grimm: 22. 1. 2016

grimm.jpg

Tady nás čeká ještě hodně dílů, první z nich je naplánovaný na konec ledna. Grimm rozhodně patří mezi seriály se vzestupnou kvalitou jednotlivých řad, takže se máme ještě hodně na co těšit. Bohužel příběh klíčů se skrytou mapou byl odsunut malinko do pozadí, ale z názvů následujících epizod už je jasné, že klíče ještě budou hlavní téma.

Sleepy Hollow: 5. 2. 2016

Druhá polovina řady je naplánovaná na únor. Víc k tomu v tuto chvíli asi říct neumím, Ospalá díra bohužel začíná být malinko nudná.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

The Walking Dead: 14. 2. 2016

Další ze seriálů, které mají jednotlivé série pěkně rozdělené do celého roku. Poslední odvysílaný díl byl pro mě trochu zklamáním, vlastně několik posledních dílů také... No snad to druhá půlka řady napraví. (Zatím tomu tak většinou bylo...)

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

South Park: někdy v 2016

Že by nové řady nebyly v plánu, toho se nebojím. Jenom se ještě neví, kdy to vlastně bude. South Park nejspíš zase v září, poslední série, co běžela na jaře, byla totiž 16. Uvidíme.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB

Da Vinci´s Demons: nikdy

Da Vinciho démoni nejspíš skončili nadobro. Třetí řada tak nějak dopadla, čtvrtá není oznámená. A z těch pár informací, co se mi podařilo dohledat, to tak opravdu vypadá. No věčná škoda, utnout takhle zajímavé dílo po třech sériích.

Game of Thrones: duben 2016

O Hře o trůny samozřejmě v minulých článcích nebyla řeč, protože se jedná o seriál jarní. Nemůžu ale nepřipomenout, že už jenom 4 měsíce a máme tu šestou řadu :-) A že se John Snow nějakým způsobem vrátí, to už asi není spoiler.

Profil na CSFD
Harmonogram epizod na IMDB