MTG

Až do října hotovo

Následující článek pojednává, o čem budou pojednávat články budoucí. Protože takové pojednání se jednou za čas hodí. A když ten čas přijde, vy víte. Víte, o čem bude článek příští, protože o tom už byl článek minulý. 

Celý článek

S novým článek o MTG spuštěn toolbox na obrázky karet

Další skoro hotový článek z kategorie MTG mě přiměl konečně pořešit to linkování karet. Nejdřív jsem hledal nějakou databázi obrázků, abych na ně mohl automaticky odkazovat jenom v nějakém tvaru 
www.databaze-karet.com/Jméno karty, ovšem nic takového jsem nenašel... Chvíle googlení mi přinesla plugin do Wordpressu, který toto řeší automaticky, a tak jsem se rozhodl si ho stáhnout a trochu prozkoumat. Čímž jsem se dostal na stránku http://deckbox.org/, jejíž JavaScriptový plugin automaticky převede veškeré odkazy na jejich stránku v náhledový obrázek. Krásné a jednoduché. Stačilo už jenom napsat pár řádků JavaScriptu, které mi převedou plain text do odkazů a měl jsem hotovo.

Celý článek

Nová kategorie pro články o Magic: The Gathering

Když jsem psal článek o návratu k blogování, sliboval jsem nová témata. Karetní hře Magic: The Gathering se věnuji už víc jak 10 let, takže myslím, že si zaslouží svoji kategorii zde na blogu. A protože nechci s každým nápadem na článek psát adminům CMUSu, jestli mi ho zveřejní, budu různé méně důležité rozbory balíků publikovat sem.

Tedy hlavní důvod, který mě přivedl k rozšíření tematických okruhů na mém blogu je potřeba mít všechny decklisty někde pohromadě online. To jsem chvíli udržoval na serveru www.mtgsalvation.com, kam jsem i příležitostně psal do fóra, ale proč nevyužít vlastních stránek, když už je mám, že ano. A hlavně to sem můžu psát česky.