Dělat pořád nemůžeme lautr nic, efektivně vypadnout ven se dá leda o víkendu, a tak je potřeba si najít zábavu i na ostatní večery. Deskovky už vám beztak lezou krkem, dobré filmy jste všechny viděli, tak proč je na chvíli nevyměnit za ty špatné? V dnešním článku vám opět představím snímky, u kterých budete litovat, že jste si je nechali doporučit. Nebo se královsky pobavíte. 

Anakonda 3: Nová hrozba

Vzpomínáte na to vážně myšlené béčko z roku 97 s Jennifer Lopez? Tak tento film má ještě 3 pokračování a navíc i crossover s Lake Placid. Druhý díl je jenom špatně natočený horor se špatnými CGI hady. Ten ne. Nicméně třetí, to už je pravá monster kravina se vším všudy. Had napichuje lidi na ocas a ukusuje jim hlavy - což samozřejmě hadi normálně dělávají, že. 

Přesně takový film, u kterého se člověk pobaví nad jeho špatností. A nikoli nudí, jako u předchozího dílu. Navíc tomu všemu vévodí David Hasselhoff, což je další důvod, proč si tuto srandu pustit. Naproti tomu pokračování, 4. díl, už zase nedoporučuji. Ale na trojku mrkněte. 

Hodnocení CSFD: 15%
Moje hodnocení: krvavá jízda s obřími hady
Profil na CSFD

Bigfoot vs. Zombies

bigfoot-zombies.jpg

V následujícím snímku se dostaneme na skutečné dno filmové produkce, a to i na poměry béčkových monster bijáků. Další veledílo má totiž na svědomí Mark Polonia, režisér Sharkensteina. Rozpočet nula, speciální efekty jako GIF vložený do stopáže, masky vyhrabané u babičky ve sklepě... Prostě klasika. Bigfoot s dámskou parukou, zombíci, kteří většinu času jen stojí a čumí. A když už nečumí, tahají z člověka červený šátek - což mají asi být střeva... ? Poslední hřebíček do rakve je střih, kdy střídáme záběry v půlce slova. Takže stejně jako u Sharkensteina, ani na tento film není dostatek písmenek v abecedě. Bavil jsem se, jen o dost míň. 

Hodnocení CSFD: 16%
Moje hodnocení: varování: film způsobuje krvácení z očí
Profil na CSFD

Vražedné jezero (Ozark Sharks)

ozark-sharks.jpg

Ale teď už konečně žraloci. Vražedné jezero je super zábava, překvapivě tu nebyly ani tak tragické CGI. Příběh i chování hlavních hrdinů dával většinu filmu smysl, a tak se můžete uvolnit a zasmát. A přesně k tomu podobné filmy slouží. Není opomenuto ani epické finále se spoustou velice exotických zbraní (pádlo s přilepenou autobaterkou, kočka tam má kuši a v ní nabité srnčí parohy), kterými skonají nevítaní žraloci. Dočkáme se i žraločího ohňostroje.

"Co to sakra je? 2500 voltů trestu!"

Hodnocení CSFD: 16%
Moje hodnocení: vtipná prázdninová komedie
Profil na CSFD

Sky Sharks

sky-sharks.jpg

Tento film měl vzniknout už v roce 2015, jenže tvůrcům se nepodařilo sehnat peníze. Loni se situace konečně zlomila a my se můžeme podívat na dlouho očekávanou žraločí jízdu. 

Dead Snow se potkává s Iron Sky a Sharknadem. K tomu scény ve stylu fantasy halucinací Sucker Punche a hudební doprovod osmdesátkových videoher. Potenciál obrovský. Ale jak už to bývá, úvodní tempo fakt nešlo vydržet celý film. Dočkáme se tak i spousty výplňkové vaty, která dokresluje příběh na pozadí... Nebo pokus o příběh.

Útok létajících žraloků na dopravní letadlo je nejvíc moc scéna za posledních 20 let, akorát ji ve filmu uvidíme jen dvakrát. Ale i kvůli tomu málu si Sky Sharks pusťte. 

Hodnocení CSFD: 49%
Moje hodnocení: nářez, jaký tu ještě nebyl
Profil na CSFD

_ _

Zlouni z vesmíru (Evil Aliens)

evil-aliens-kombajn.jpg

Na závěr si dáme tuto mimozemskou slasher šílenost z anglické produkce. Už z názvu mi bylo jasné, že tohle se mi prostě bude líbit. A jak! Pach krve versus Válka světů, to nejlepší z obou. 

Skupina novinářů vyráží do totálního zapadákova natočit reportáž o údajném únosu mimozemšťany. Co se nejdřív zdálo jako výmysl ředidlem sjetých vidláků, se nakonec ukáže jako nejhorší noční můra. Ale naši hrdinové mají pro strach uděláno, a když je po ruce kombajn, tak holt rozmašíruju emzáka kombajnem. A nebude chybět ani mezidruhová láska. 

Hodnocení CSFD: 57%
Moje hodnocení: brutální a výborná komedie s hektolitry krve
Profil na CSFD