Videoklipy

Opraveny články obsahující YouTube videa

Opravil jsem odkazy na YouTube videa u čtveřice článků na téma "TOP 10". Některá nalinkovaná videa totiž správci serveru smazali, ale hudby chtiví uživatelé je samozřejmě uploadli znovu. Tak jsem zrevidoval články 10 metalových nářezů, jenž vám zaručeně zvednou adrenalin10 trancových melodií, které vám rozproudí krev v žilách10 nejsmutnějších skladeb podle Mika10 videoklipů, které musíte vidět. Už to frčí. V plánu mám dva nové články s výběrem toho nejlepšího, jen si musím ještě setřídit playlist.

Deset metalových nářezů, jenž vám zaručeně zvednou adrenalin

Třetí díl seriálu Top tenů se přesune žánrově na úplně jinou půdu. Žádné pomalé melodie, zvukomalebné klávesy či ženské vokály s akustikou. Přišel čas na opravdové metalové nářezy. Připravil jsem si pro vás deset ukázek brutálních skladeb, jenž vám zaručeně zvednou adrenalin. Ač byl výběr místy opravdu náročný, myslím, že zvolené kousky jsou ty pravé, co ocení ucho každého metalisty.

Celý článek

Deset videoklipů, které musíte vidět

Nedávno jsem psal článek o deseti metalových albech, které změnily můj život, kolega Jimmy psal pro změnu o deseti skladbách, které dokážou rozproudit krev. Tak jsem se rozhodl přispět dalším článkem do kategorie Hudba a vše okolo ní a podělit se s vámi o 10 videoklipů, které opravdu stojí za to. Bohužel doby, kdy jsem si každý den našel chvilku na sledování Vivy či MTV jsou nenávratně pryč, tak doufám, že jsem na "žádnej nářez" nezapomněl.

Celý článek