Aby mi blog nestál. Článků ke zveřejnění tu mám nachystáno vícero, ale v poslední době nějak nebyl čas něco psát. To je samozřejmě potřeba co nejdříve napravit, takže začnu články nejsnazšími k dokončení. Vybrat z té hromady hudby to nejlepší je občas nadlidský úkol, a tak přidávám ještě dodatek k poslednímu článku: skladby, které se do TOP10 nevešly, ale uvedení si zaslouží.

Dave Sinclair - Self Control (The Anual Remake Edit)

Všechny skladby budou víceméně vokální trance, tak bych mohl začít něčím kratším. Self Control od Dava Sinclaira je první velice povedený remix, který se mi do předchozího výběru nevešel. Originál je poměrně stará věc, až z roku 1984.

_ _

Mandala Bros. - Amazing (Nolita vocal mix)

Na tento kousek jsem nenarazil nikde jinde, než na rádiu trance.fm. Pokud vám interpret nic neříká, tak DJ Shog, jeden z dua Mandala Bros, vám možná povědomý bude.

_ _

Eddie Sender ft. Marcie - Please Forgive (Radio mix)

Zpěvačku Marcie jsem ve svých výběrech trochu opomíjel. Ve svém žánru patří k těm známějším, ať už jako hostující vokalistka nebo přímo autorka setů. Hlas má prostě nádherný, takže nyní už ji přehlížet nebudu a přidám vám k poslechu Please Forgive me.

_ _

Hoyaa Ft. Aminda - Midnight Forest

Čtvrtou ukázku jsem měl trochu problém dohledat, jelikož se mi to neustále pletlo se skladbou Monkey Forest, což je poměrně známý kousek z mixů Tiesta či Armina. Midnight Forest je něco jiného, opět zajímavý vokální trance, na který bych neměl zapomenout.

_ _

Matt Hardwick vs. Gulf - Impossible (John O'Callaghan remix)

A další skladba do chlívku Euro-Trance, tentokrát Impossible od Matta Hardwicka. Jediný důvod, proč nebyla v předchozím výběru, je, že jsem na ni prostě zapomněl.

_ _

DJ Encore feat. Engelina - I See Right Through To You

Tato písnička už má sice blíž k taneční hudbě než k trancu, ale melodie je to natolik geniální, že mě drobná žánrová nesrovnalost vůbec netrápí. Však poslechněte sami.

_ _

Bonus: Gareth Emery feat. Christina Novelli - Concrete Angel

A na závěr ještě jeden kousek, a to Concrete Angel od Garetha Emeryho. 7 skladeb je takové divné číslo, takže z toho raději udělám 6 s bonusem a hned to bude lepší :o)

_ _